Moc najednou!

18. března 2010 v 21:58 | Safi Dillingerová |  ... Me

Tak přemejšlim... vážně to bude tak jiný až se vrátim? Kdykoliv končí nějaká etapa v životě člověka, máme nutkání něco na sobě změnit. Píšu my, myslím já, jenom je blbý psát pořád o sobě :-|

karluv-most-mlha.jpg (750×500)


Většina lidí neví o co jde. Možná nikdo jak sem dneska zjistila. Nechám to dál v tý nevědomosti. Ráda nechávám lidi myslet si co chtěj.. ne, to zas odbíham.

Jen se potřebuju vypovídat.

Ztratila sem s osobou spoustu času, kterej i když byl chvilkama strašnej, nelituju ho.. asi. Měla sem ho vždycky ráda, víc než to, ale stavělo se nám do cesty tolik problémů, že sem to vzdala. Pamatuju si ještě na jeden z posledních článku psaných na flvsafi, asi před půl rokem, bylo to o něm. Nejspíš si to nepamatujete, ale psala sem o něm. Něco jako "Mám pocit že teď už bude všechno dobrý". Ha ha ha... (!!důraz na HA HA HA!!).. takový kecy.

Bylo těch rozdílu až moc. On vyrůstal v jiným světě než já. A i když tu byla snaha tohle nějak spojit, nikdy se nikomu nepodařilo ty cesty uplně splést. Kolikrát sem si říkala, že se na to vykašlu... ale pak mi došlo, ho nemůžu jen tak "bezdůvodně" přestat mít ráda. Brečela sem, hledala spoustu záplat, modlila se a znova brečela. Teď si říkám, jestli mi vůbec ty prořvaný noci za to všechno stály. Nestály - nestály mi za to pochopit že sem pitomec, kterej neumí řešit problémy se vztahama. Ať se jedná o kohokoliv, nikdy neporadim dobře. Sem smolař a opravdu stačí když to všechno zničim sobě než i někomu dalšímu.

Stejně je mi to líto. Nechci dělat nějaký závěry, ale mám pocit, jakobych byla definitivně rozhodnutá. Bez breku (tak třeba teď mi jen něco spadlo do oka..), v klidu (Bloodynka může vyprávět!) a zdůrazňuju, bez breku!

Víte, teď když je konec mám nutkání, že se potřebuju změnit. Mám dojem že sem uvízla v čase. Trvalo to už moc dlouho. Teď je to už šíleně dlouho co sem ho neviděla a... asi proto tohle všechno. Jo aha, asi nevíte že si nechám udělat ty pseudodredy... už aby to bylo..


Přes den sem postupně psala a psala.... musim jít. Tak ahoj.. všem.. díky za podporu.


Safi Dillingerová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama