Pieces 2

22. dubna 2010 v 17:07 | Safi Dillingerová |  ... Pieces
 A co ideály? Dá se dosáhnout něčeho jenom tak? NEDÁ!

zvonek

Chci toho tolik říct, mám tolik představ toho všeho o čem chci psát, ale nemůžu to sem dát všechno najednou, byl by to moc dlouhej článek, nebo nesrozumitelnej. Tolik vět se mi promítá před očima, ale nedokážu to napsat.

Do týhle patří jenom tohle. Shrnutí všech myšlenek.

Máte problém. Chcete ho vyřešit, ale nemůžete. Důvodem je vlastní nevůle, a někdy to třeba ani nejde. Ale pokud si člověk neřeší problémy, nametává je pořád pod koberec a místo toho aby je řešil jim nechává volnej průběh a "ono to nějak dopadne".. ničeho nedosáhne. Kdo s tim měl někdy už skušenost, tak ví o čem mluvim. Vrátí se to. Můžeme mít strach, můžeme bejt v koncích, ale jednou se to vrátí. Většinou tomu tak je.

Víte, je tu jeden háček. Jedna otázka.. co můžeme dělat když problém řešit jednoduše nejde? Jasně, občas se to přece stává. Někdy okolo sebe můžete kopat, dělat cokoliv i kdo ví jak nepříjemný, ale nedovoláte se. Tomu se říká KURVA nespravedlnost. A.. člověku to pak příjde líto, když s tim ztratí tolik času, koukne se okolo sebe a řekne si, jaký maj některý lidi štěstí a to nic neudělali. Já sem taky nic neprovedl, a jak sem dopadl.. 


Veškerá snaha kolikrát je uplně zbytečná. Chtěla bych znát odpověd na otázku, proč je život tak zasraně nespravedlivej. Proč sem si toho prožila já víc než například některý mý spolužáci. Jejich starostí je, jestli ve Varech už otevřeli H&Mko, nebo jaký nový věci maj v New Yorkeru, nebo kolik Gigabajtů stihnou stáhnout za pět minut s rychlostí internetu bla bla bla bla...

Co lidi, který umíraj, a nikdy nikomu nic špatnýho neprovedli?

Další věc co věřící? Věří tomu, že Bůh je ochraňuje. Když dám příklad ode mně, mám kamarádku, znám i její rodiče a.. to je taková rodiná pospolitost, až se mi chce chvilkama brečet, proč v noci tajně utíkám za kamarádama. Chce se mi brečet z toho, že celej den sem buďto zamčená v pokoji, nebo venku... že ona to štěstí má. Ona nepoznala život venku. Alkohol, cigarety, hulení.. to ona nezná. Já jo, a vim, proč už znát nechci. 

Ale to.. možná neovlivní nikdo. Štěstí nemůže nikdo ovládat ani přivolávat. Naopak co může, že si to štěstí pošlape... taky sem to udělala, nejednou. Možná mě tohleto stálo to, co je to nejcennější na světě co mám. Něco bez čeho existence neni možná. Mám tušení že o to brzo příjdu uplně. Možná proto se snažim trávit každej den jako dva. (tady se dá najít souvislost z předchozího článku) Ale to je jedno.. nikdo nikoho nezachrání, protože tvrdohlavec nikomu nic neřekne a taky to tak dopadne.. 
Nikomu to neříkám, nikomu to necpu, snažim se o to aby to vědělo co nejmíň lidí.. a co? Snad se k tomu dostanu příště. 


MOŽNÁ UŽ NÁM NEZBÝVÁ NIC JINÝHO, NEŽ SI POŘÁDNĚ HLASITĚ ŘÍCT:
Kurva, kurva, kurva.. naivní přání, paranoidního snílka = Tak se naše problémy vyřeší..


Safi Dillingerová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloody.Mary Bloody.Mary | 22. dubna 2010 v 21:48 | Reagovat

krásně vylíčený, zlato...jako vždy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama