Kdo si, že máš právo převracet vztahy ostatních?!

16. května 2010 v 20:55 | Safi Dillingerová |  ... Me
Nebojte, není to článek na Didlinu. Nestojí mi za to si o ní otřít boty.. :(  Je to jen další z mých nesmyslných hysterických výkřiků :( Takže to nemusíte číst, nenajdete v tom nic o čem cokoliv víte a je to nezáživný. Zkrátka ten článek musim někam hodit. 
uujkb


Existuje člověk, kterej neví, že existuju. Nezná mý jméno, neví jak vypadám, prostě nic. Ale já ho stejně pořád řešim. Ne, nebojte, nejsem jako někdo. Já jen.. něco mám s tou holkou společnýho? Ne, to nebude ono. I když je pravda, že ona má problémy a já mám automatickou tendenci jí pomoct. Možná za to může Honza, do kterýho sem kdysi... bla bla bla bla bla.. (...mhhh.... nic, pokračujem.. ). 

Před nedávnem (minulou sobotu) sme se mým hodně dobrým kámošem (DAVID) udělali něco, co nás teď oba asi hodně mrzí. Mě to mrzí strašně, on nic neřekl, ale viděla sem to na něm, totiž, dělá nenápadnýho, ale já mu vidim až do žaludku. Ne, nejsem na to co sme udělali pyšná.

Víte, jednou sme byli na takovým minikonzertě. Opravdu mini... a Honza mě a Davida požádal, aby sme mu pohlídali pár věcí. Bundu, bednu (neřešit) a pár kravinek. 

Čekali sme na něj vevnitř, v takovým domě(dalo by se říct kulturní minicentrum.. je tam kinosál, kinokavárna, pořádaj se tam výprodeje a různý schůze a plesy apod.). No prostě dům kultury. 

Přišli sme s Davidem ke schodištím, kde se dalo hezky se posadit na zábradlí. Tam sme se nečekaně taky posadili. Doba, kterou sem měla sedět, zírat a čekat na Honzu byla nesnesitelná, a tak sem tam začala všemožně pochodovat, dělat kravinky v zrdcadlech, který byly u zdí, a nakonec se nečekaně přidal taky David. I když to, že sme tam ze sebe dělali před lidma blázny, nemělo s tim co se dělo potom skoro nic společnýho. Vzal Honzovu bundu a vyndal z ní telefon, což sem nevěděla.

Četla sem si tam jeden z mnoha letáků a nevnímala. Když sem se otočila, už se mu v telefonu hrabal. Stoupla sem si k němu a koukla se mu přes rameno. Byl akorát v menu. ....

Pozn.
Víte, už dlouho, snad už od Velikonoc, David vyprávěl o nějaký holce, kterou poznali na chatě. Monika, úžasná mrňavá blondýnka.. v pohodě, jen mu to přeju, pokud je hodná a... tak prosím. Takže už před tim sem o ní slyšela. 

...  v tu chvíli mi cosi přeskočilo v hlavě a já nevím proč se zeptala:

   " Napadá tě to samý co mě?" Zarazil se a pak mu najel do zpráv >> "Doručené" = jo, přesně to bylo to, co mě napadlo.

Nevím proč popisuju detaily, asi už mi vážně hrabe.

Každopádně první SMS
MONCA
"Ahoj honzo tady monca mam novy cislo takze az mi budes volat zavolej na tohle"

... jo, proč by jí nevolal? Vždyť je to jedno. Uklidňovala sem se.. i jeho, ale ten už mě nevnímal. Najížděl dál na SMS podobný týhle:

MONCA
"'Monicka uz ti jde na facebook" 

Následující moje reakce... 

   "Co sme to udělali?.." a naprosto šílenej pohled na Daviho. Jen se na mě podíval.

Já sem průserář od přírody, v 5. třídě sem jako jediná holka měla napomenutí třídního učitele za rozbitou nástěnku x) Tim to začalo, šlo to od cigaret, přes alkohol až po trávu (z toho průser není). Z toho všeho, co sem kdy udělala, mi tohle příjde nejubožejší. Honza je kamarád nás obou, vždyť sme skoro jako rodina. 

Mrzí mě to, bylo to k Honzovi nefér. I když pominu okolnosti, vážící mě k němu, mám ho i tak strašně ráda. 

David jenom zíral. Usmál se, jakože je to strašně zábavný. 
    "Vypni to, vrať ten mobil..." řekla sem mu, ať nehledá další zprávy.
    "Hlavně mu to neříkej.." "Ne asi.." 

Tim to skončilo...
Sebral se a řekl, že musí na oběd a mám tu sama počkat a ohlídat ty věci. A mě to v tu chvíli nedošlo. Vlastně mi to došlo až o tejden později - sem uplně blbá.

vyskočila sem si na to zábradlí a hypnotizovala kapsu s tim telefonem, ale už sem se tam pak nepodívala.. musela bych se zabít. Nebo si sama dát elektrický křeslo (...hmmm O:-)Tak, teď sem to sepsala, ale hlavní téma článku je, jak ste si všimli: 

"Kdo si, že máš právo převracet vztahy ostatních??"


četla sem o výčitkách, na Moničin účet, nadávání a vyčítání, od jejích vlastních kamarádů. Je to případ z jinýho města, je to něco, co by se mě správně nemělo týkat. Ale ono.. týká. Ona se dotkne mých nejbližších přátel a to se odráží.. říká se tomu DOMINO efekt. 

Taky jde o kluka, co se u nich ve městě do ní zamiloval a jeho kamarády, respektive její partu, která se ho zastává. Nerozumím tomu, prostě jí pořád něco vyčítaj. Nemůžu to všechno popsat, ale upřímě řečeno, křivdí jí. Je to bláznivý, že se zastávám holky a nevím o ní toho tolik co oni. Ale jakobych pro ní našla pochopení.  JO, TEĎ NECHÁPU PROZMĚNU SEBE.

Víte, je to šílený, jak se mi může zarejt pod kůži člověk, kterýho neznám.

Byl to hroznej článek, ani ty myšlenky sem si pořádně nesrovnala, spíš rozházela. Ale co, nedřepím tu u toho dvě hodiny abych to ve finále smazala. 


Jinak.. sem mrtvá. Možná si to o mě polovina lidí co mě "znali" myslí. Tak je necháme ve sladké nevědomosti. Já se jdu vymývat z vědomosti Sonatou Arcticou.. Tallulah 

PS:  vyměnila sem lidem jména, jinak všechny postavy v článku sou skutečný. Prostě jim chci nechat trochu anonymity

bye, Safi Dillingerová
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 16. května 2010 v 21:10 | Reagovat

Je mi z toho po těle všelijak. Přiznám se, že mě ještě nikdy nenapadlo lézt do mobilu někoho ze svých kámošů a ani nemám důvod proč to dělat. I když příležitost... a pak moje hrozná zvědavost... to by nebyla ideální kombinace.

2 Evil Evil | Web | 16. května 2010 v 22:44 | Reagovat

netuším, co říct.. zvláštní pocity.. vlézt někomu do mobilu, to v pohodě - po zeptání se.. ale do SMS.. to bych si nedovolila ani u nejlepší kamarádky.. nechtěla bych se dovědět něco, o čem bych raději neměla vědět.. zvědavá na věci jsem.. ale jen na ty, který mi někdo bude ochoten naservírovat pod čumák.. říct mi to sám.. beru to totiž podle sebe.. NIKDY, opakuji, NIKDY jsem nikoho nenechala s mým mobilem samotnýho.. nerada mobil i půjčuju, jelikož jsem hrozně paranoidní a všichni po mě prostě jdou a čumí mi do pokoje když se převlíkám a v koupelně máme kamery, že jo.. když už mě někdo o půjčení uprosil, tak jsem mu nepřetržitě civěla přes rameno, jestli si náhodou nečte sms a nezírá na mé gayofilní obrázky.. ten mobil mám k sobě přikovanej, sluchátka hozený kolem krku.. ne.. já bych nemohla..

3 Evil Evil | Web | 16. května 2010 v 23:03 | Reagovat

notak brouku :-( ber tohle jako takový ponaučení.. bude líp :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama