Sme mladý a život nás nemá rád

24. května 2010 v 23:26 | Safi Dillingerová |  ... Úvahy
Tenhle článek bych ráda věnovala pár mým kamarádům z mě blízkýho okolí, o kterých se dá říct, že to nemaj zase tak lehký. Ne každej umí bojovat, ne každej má to štěstí, že ho nepotkaj problémy. Všichni je máme, liší se jen detaily a míra poškození. 


Varování:
Následující "článek" jsou jen věty, slova
nesrozumitelně poskládaná za sebou, není potřeba číst


sme mladý a máme za to, že život je svině. Máme problémy a nechceme žít. Ale my žít musíme. Ještě s námi mají plány.. nechci a nebudu se řídit podle žádnýho plánu. Chci žít, chci se dočkat šťastnýho konce.. ano, opustil nás i optimismus.

Ještě máme naději, že to dobře dopadne. Ať se stane cokoliv, chci se držet do tý doby, dokud na to budu mít sílu. 

Vy to zkuste taky. Nebo to chcete tak rychle vzdát? Život se dělí na jednotlivý etapy. Dobrý období a špatný období. Myslete si co chcete, tohle je můj názor.. a nevím čím mi ho vymluvíte, protože nic jinýho mě nenapadá. 

Odtrpíme si trest, ale za co? Za co pyká například Dave? Neřeknu vám co se děje, ale žádná procházka květinovým sadem to není.. ale za co??... za to, že v první třídě kradl rodičům cigarety a kouřil s náma za barákem? Byli sme děti.

Ne, on za nic nemůže, události se prostě seběhly najednou k sobě a náhodou hrajou proti němu. On se rvát bude, ale co například ostatní, co už se rvát nechtěji? Co maj dělat oni? Kde je východisko? Ne, smrt není vysvobození. Podle někoho půjdete do pekla, podle někoho budete na věky snít a lítat po zemi. A podle někoho vaše buňky odumřou, rozloží se a duši ste nikdy žádnou neměli. Tim jste zkončili... ne, to už zabíhám někam úplně jinam.

Myslíte si, že starší generace, totiž naši rodičové to měli jednodušší? Neřekla bych.. kolika lidem se kurvil a kurví život, ale pořád tu sou. Vezmeme si z nich příklad... prosím vás. 

Víte, když mi na někom začne záležet, stává se automaticky mojí součástí. Když má problém, snažím se pomoct, pokud na to mám nervy, sílu a není to banalita typu "Přišel sem pozdě domů a nestihl sem vyvenčit psa". Nemám ráda řeči typu, že se chcete zabít... ale i tak mě to mrzí a i když se stalo, že sem s tim poslala někoho do prdele, modlila sem se, aby to bylo v pořádku a chtěla sem se za to profackovat. 

Zkrátka rvát se musíme, i když máme pocit, že to nezvládneme. Záleží mi na vás, i když v tom jendom případě netuším proč, ale to je vedlejší. Svět je prostě zlej, sem sme se narodili a tady musíme být. Nevzdejte to... 

Vím, že mě se to kecá, to sem nepsala já, ale moje druhý, otravný a optimistický já. Já jen dodávám, že má pravdu. Jen další výkřik. Potřebovali jsme se obě vypovídat a dohromady to dělá zmatek, proto tenhle článek. 

BTW:

B. - nejlepší přítel jakýho si člověk může přát
T. - někdo, s kým se zase až tolik nebavíte, ale až neuvěřitelně mu rozumíte
D. - je všude, kde ho nepotřebujete, ale přesto ho máte rádi - už jen za to, že existuje
M. - ze srdce člověka nenávidíte, je zkaženej skrs na skrs. Možná proto tohle
M II. - chcete aby věděl, jak vám je.


Safi Dillingerová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 25. května 2010 v 0:20 | Reagovat

šílený.. taky často přemýšlím nad tím, jaký to bude cca za třicet let.. nedokážu si to představit.. tak jen myslím na to, že za třicet let už tu nebudu.. ani ty muslimy doufám nezažiju.. doufám.. ale změnil se mi zase pohled.. trochu.. určitě to nechci zahodit v následujících dvou letech.. chci maturitu.. až ji budu mít.. bude to zase jiný.. pořád se to každou chvíli mění.. úplně naruby..

2 Evil Evil | Web | 25. května 2010 v 13:38 | Reagovat

odkaz je úplně dole.. v zápatí.. a je to ten červený :D no.. beru to tak, protože nic jinýho vlastně ani nezbývá.. taky tě mám ráda ♥♥

3 Nany Nany | Web | 25. května 2010 v 17:59 | Reagovat

No :) tak uplně nejdřív musim říct že mě zaujal new dess a ten zapalovač O_O ...a ted jdu číst :))

...no, nad tímhle taky docela často uvažuju..(překvapivě ?), problémy byly, jsou a asi i budou a my tomu postě nezabráníme...
A jako ty, taky nesnášim ty kecy, že se chtějí zabít, někdy už to nevydržím a odkopnu je, ale i tak na ně myslim a doufám že budou v pohodě...Svět je bláznivej %)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama