Neodcházej!

28. června 2010 v 22:27 | Dilli |  ... Me
" Seš nejlepší kamarádka"
" Mam tě moc rád.."
" Nevim co bych dělal, kdybych tě ztratil!"
     - vím, co by dělal. Vůbec nic. Život by šel nejspíš dál beze mě a já budu jen někdo, koho kdysi někde někdy potkal a co spolu čas od času pokecali. Víte, když by vám člověk celou dlouho dobu cpal tohle a pak se najednou vypařil, nejspíš.. no, jak by ste reagovali? Všichni vám říkaj, jakej je to srab a svině.. ale vám je to jedno. Proč? Protože ho máte rádi a nechcete o něj přijít. Pře ze všechny chyby je to pořád váš kamarád a odpustit mu.. to je automatický.

Dlouho o mě bojoval až teď.. si sama nedokážu představit život bez něj. I když většinu času jsem. Tak dlouho se motal okolo mýho srdce - až teď do něj začal pořádně patřit.

Celej týden se těšim na nejlepšího kamaráda, ale nakonec jsem ho viděla asi jenom pár minut. Další den co jsme se měli vidět pro jistotu nepřišel vůbec. 

" Nevim, co bych dělal, kdybych tě ztratil!" a jak je teď mě, když jsem ztratila já tebe? Nebo jde spíš o to, jak se cítíš ty? Nebo tady šlo někdy o mě? Těžko.

Ztráta kamaráda je těžká věc. Víte kolikrát sem už uvažovala nad tím, jestli to náhodou není víc než kamarád? Byla sem na dně, duševně vydeptaná, v davu lidí, ve kterým byl i ten, do kterýho sem tak nepochopitelně a debilně zamilovaná.. ale nikdo mi nepomohl.. ani on. Modlila jsem se, abych tam někde skutečně neomdlela. Ale neomdlela sem, naštěstí.  

Právě v tu chvíli přišel můj nejlepší kamarád a obejmul mě. V tom objetí jsem chtěla zůstat a prostě se vysrat na všechno okolo. Všechno sem mu řekla, šli sme si spolu zapálit a.. já věděla že v něm mám podporu. A zapomněla jsem i na to, jak o něm všichni říkaj, jaká je svině. 

Pro mě svině Davide nikdy nebudeš. I kdybych říkala něco jinýho, mám tě ráda a vždycky budu. Ztrácim tě, ale.. já doufám, že jako kamarád, tady budeš už navždycky.. jinak si to ani představit nedovedu.. Dilli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Balushka Converse Miss Balushka Converse | Web | 29. června 2010 v 21:34 | Reagovat

Děkuji za komentář na mém blogu :-D
Zajímavý článek..pár prvních odstavců jsem myslela, jestli jsi někde nenašla můj deník tak z doby...před pár lety nebo měsíci. Znám ten pocit až moc dobře! Nejde se na něj vykašlat, upřímně ti ani neradím abys to dělala, v srdci ho jednou už natolik máš..tak tam asi patří. A lidi můžou říkat, co chtěj je to bolet nebude.

2 Lintu Lintu | Web | 29. června 2010 v 23:33 | Reagovat

Chápu že je to utrpení. Ale můžeš aspoň vzpomínat - jestli se něco stane atd. Vedou se o tom dost dohady, ale jás i myslim že je lepší aspoň vpomínat než nepoznat nikdy.

PS.: Díky. Ačkoliv sou to jen črty.

3 Nany Nany | Web | 2. července 2010 v 11:09 | Reagovat

[1]: Úplně souhlasím. Taky se mi to stalo.. Měla bych bejt na něj naštvaná, ale nejde to, protože ho mám ráda. Ale tak snad se vrátí.........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama