Nezapomenutelný

21. července 2010 v 16:05 | Safi Dillingerová |  ... Me
Vím, dlouho sem se neozvala. Byla sem teď týden u kamarádky. Byl to nezapomenutelnej týden, a skoro se mi chce brečet když si na to vzpomenu, že tam nejsem. Tam sem měla kamarády, se kterýma sem chodila ven vždycky když to šlo, poznala sem lidi, takový parchanty a přitom se mi po nich tolik stýská. Dneska sem 28 minut telefonovala s tou kamarádkou, Kiki.. tak strašně mi chybí. Sem teď strašně slabá a nemám tušení proč. 
yNa Davida sem zapoměla už uplně, doufám. Jen mě přestal zajímat někdo, kdo si myslí, že svět se točí jenom okolo něj a jako.. když se mnou chce jít tak strašně moc na šíšu, tak ať není nasranej a uraženej, když tam chci vzít svýho kamaráda, kterej mě na rozdíl od Davida nikdy nepodělal. Prej že tam nechce jít, když tam bude Jirka. Ať se třeba posere, já ho tam stejně nepotřebuju mít. Chápu, mám spoustu kamarádů, ale takových těch opravdových přátel mám málo. A ti mi stačí :*

Vy by ste si snad nechali od nějakýho idiota říkat, s kým se bavit a s kým ne? 

Taky mě napadá, že bych měla napsat nějakej pořádnej článek. Rozklikněte si rubriku "me" a uvidíte. Tady se pozná sebestřednost. I když, je to vlastně účel toho blogu, mít si kam poznamenat pocity, a mít se kam vypsat. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 22. července 2010 v 0:48 | Reagovat

asi tak.. třeba jednou budu chtít vědět, v jakým rozpoložení jsem byla cca před dvěma lety.. a kde to najít líp, než v deníku? je jedno, jestli papírová, nebo netová verze.. jo.. kamarádi.. praví kamarádi jsou snad fikce v dnešní době.. ale je pravda.. existují :-):-*♥

2 Nany Nany | Web | 22. července 2010 v 20:21 | Reagovat

je dobře že jsi na něj zapomněla :), nemám ráda takový lidi..
Pravejch kamarádů, kterejm se můýeš pravdu z duše svěřit je asi málo, nebo nevím, já sem takovýho člověka ještě nenašla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama