Srpen 2010

Red - Pieces

31. srpna 2010 v 21:23 | Dilli |  ... Hudba
Nádhernej song. Strašně moc mi někoho připomíná. Víte, kolikrát jsem tu už vyrukovala se šílenýma teoriema na lásku a podobně? Nevím, co je tohle. Sama se v tom nevyznám. A.. já nevím, co k němu cítim. Jsem si jistá, že ho mám strašně moc ráda.
On je.. užasnej. Má v sobě takovou jiskru a je... svým způsobem tajemnej. Nejhezčí je, když je vážnej, soustředí se na to, co dělá. Pak se na mě podívá, usměje a to mám vždycky.. strašně zvláštní pocit. Tak uhnu pohledem. Nevím proč. Možná, protože mám strach. Nemyslím strach z něj. Myslím strach ze sebe. Nechápu ten pohled. Nevím, co si mám myslet. Šíleně mi to vrtá hlavou, vážně mám trochu dilema, jakejto má význam. Spíš mi příjde, že když se na mě tak podívá, jakobych projednou byla nějakým způsobem duležitá, nebo alespoň že nejsem jen... NĚKDO.. od NĚKUD co se tu NĚKDY objevila.

Mě podělalo už takových lidí, kamarádů a rádobykamarádů, že.. nevykládám hned všem důvěrnosti. Dost lidí mě zklamalo. Pořád to od konkrétního nejlepšího rádobykamaráda bolí. Ale je to minulost. A k minulosti patří taky alkohol, tráva a pochybná společnost. A toho jsem se s radostí vzdala. A chci jít dál.

Three Days Grace - Over and Over

28. srpna 2010 v 10:48 | Safi Dillingerová |  ... Hudba
Opravdu stojí za to si poslechnout, je nádherná!!!


Metallica - Nothing Else Mattersc

27. srpna 2010 v 23:36 | Safi Dillingerová |  ... Hudba
Nemám slov. Klasika, ale přeci tak užasná!!


Beze spánku, beze snů

23. srpna 2010 v 1:12 | Safi Dillingerová |  ... Me
im still here
Nemoct spát, před očima vidět peklo, slyšet a omílat si slova o konci... nechtějte zažít nic podobného. Víte, že všechno je zničený a k ničemu. I když víte, že nějakým způsobem se ještě můžete zachránit. Jediné, co nezachráníte, je vaše rodina. Lidé, které milujete na světě nejvíc. Upřímě, kdybych měla tu možnost, převzít všechno jejich trápení na sebe, udělám to. Nikdy už nechci vidět na jejím obličeji slzy. Už nikdy nechci vidět ten její strápenej pohled. Mami, miluju tě a nechci aby ti bylo mizerně, jen díky tobě ještě žiju a jsem to, co jsem. Nechci tě ztratit. Proto pořád brečím?? Protože mám strach z toho vás dva ztratit?

Kolik z Vás si myslí, že chápe LÁSKU?

22. srpna 2010 v 21:40 | Safi Dillingerová |  ... Úvahy
Konečně. A omlouvám se za dlouho nepřítomnost. Vážně jsem teď nějak nestíhala a hlavně se mi jaksi vyhýbaly nápady. Teď mám boží námět. Jde o to, že pochopit lásku, je možná jedna z nejtěžších věcí v životě člověka.
Je v tom docela dost zásadní rozdíl. Láska ve skutečnosti není tak úžasná, jak si většina lidí myslí. Láska je něco tak neuvěřitelného, že to pořádně nechápu ani teď.