Beze spánku, beze snů

23. srpna 2010 v 1:12 | Safi Dillingerová |  ... Me
im still here
Nemoct spát, před očima vidět peklo, slyšet a omílat si slova o konci... nechtějte zažít nic podobného. Víte, že všechno je zničený a k ničemu. I když víte, že nějakým způsobem se ještě můžete zachránit. Jediné, co nezachráníte, je vaše rodina. Lidé, které milujete na světě nejvíc. Upřímě, kdybych měla tu možnost, převzít všechno jejich trápení na sebe, udělám to. Nikdy už nechci vidět na jejím obličeji slzy. Už nikdy nechci vidět ten její strápenej pohled. Mami, miluju tě a nechci aby ti bylo mizerně, jen díky tobě ještě žiju a jsem to, co jsem. Nechci tě ztratit. Proto pořád brečím?? Protože mám strach z toho vás dva ztratit?

Ano, přesně z toho mám strach! Kdyby jen někdo tušil, co vím já. Najednou si připadám jako ve vězení. Kdykoliv jsem měla problém, měla jsem představu, že se seberu, stoupnu si před okno a budu lítat. Měla jsem pocit, že chci pryč. Nemyslím, zabít se. Myslím, uletět, asi tak jako v těch pohádkách. A dneska? Mám na noze řetěz, který je pod zámkem, od kterého nemá nikdo klíč. Potřebuju ten klíč, jinak se nic z toho nevyřeší.
Potřebuju volnost, potřebuju mít jistotu, že můžu v klidu zavřít oči, aniž bych viděla všechno to zlo.
freedom
Někdy si říkám, proč jsem se tu pravdu musela dozvědět. Neumím to totiž přijmout. Chtěla bych, moc bych chtěla. Vím, že by to bylo pro mě to úplně nejlepší. Jenže moje druhá půlka tu pravdu nezná a bez té mojí druhé půlky nemůžu dělat nic. Nemůžu jednat jenom sama za sebe. Mám tu mojí druhou polovinu, která mi chybí i když je jenom ve vedlejší místnosti. Mám tě moc ráda.
Pro tyhle dvě osoby bych udělala cokoliv. Dala bych cokoliv za to, aby se měli už jenom dobře.
Potřebuju být s nima. Potřebuju je vidět a vědět, že jsou v pořádku. Protože o ně mám teď milionkrát větší strach než kdykoliv jindy. Chci být s vámi. Vyměnit všechen svůj čas za to být s vámi a zkrátka vás nikdy neopustit.
when i look at the sky
Už nechci letět někam pryč od problémů. Chci se těm problémům postavit tady DOMA a vás před vašimi problémy bránit. Nevím, jak si to mám vysvětlit, zkrátka každou sekundu, kterou s vámi můžu před tím vším strávit, chci využít. Chtěla bych žít jen a jen pro vás. Mám strach. Kde nakonec skončíme :'( protože brečim. Proto jsem brečela kolik hodin v kuse? Ano, proto.. protože to nechci vzdát, ale už NEMŮŽU dál..
Nechci vás nikdy ztratit, Pane Bože dávej na ně pozor, jsou pro mně to jediný :'(
Safi Dillingerová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nany Nany | Web | 25. srpna 2010 v 23:51 | Reagovat

To bude dobrý, určitě se jim nic nestane, teď už jen najít ten pomyslný klíč a všechno bude lepší..Tak začni hledat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama