These words are my heart and soul

24. října 2010 v 14:21 | S. Morgan |  ... Me
forever
Je konec. A nebo není? Jak se to vezme. Miluju tě... a vždycky už budu. Vím to, jestli mě to přes to všechno nepřešlo doteď... už to nezmizí. Ale co mám dělat? Co se dá? Nic.


Musím jít dál. Existuje ještě někdo, ale o něm jsem si jistá, že by to nebylo ono. Mám ho strašně moc ráda.. ale někdo je pořád lepší. Ať se pohnu kamkoliv, vždycky tu bude jeden lepší. Tak co mám tedy dělat? Zkusit se hnout z místa, pokusit se zbavit se toho? Vždyť to nejde. Nejde se zbavit lásky. Přes všechno tě nedokážu nenávidět. Přes všechno si pro mě nejduležitější. A budeš nejduležitější. Je jasné, že už to není jako dřív. Asi mi to všechno už došlo.

Chci žít svůj život dál. Chci jít dál. I kdyby to mělo být "bez tebe". "Bez tebe" jsem dala do uvozovek, protože ty tu vždycky budeš. A já se na tebe budu moct jen dívat... mluvit s tebou... a snít o tobě.

something
Protože nejde tě dostat z hlavy. Nejde to, kdyby to šlo, už bych to dávno udělala. Nakonec nezbývá nic, než opustit tuhle kapitolu. Uzavřít to a svoje pocity si nechat pro sebe. Bude strašný tě vidět. Ale jak jinak jít dál? Jak jinak? Bude se mi o tobě zdát a budu hodně brečet. Můžu mít i někoho jinýho, jen abych zapoměla. Každopádně už nechci být zaseklá v tomhle bodě.
¨

Mrzí mě, že je konec, protože pořád jsem mohla alespoň doufat, nebo se modlit a nebo vzpomínat. Po tý době už jsem toho udělala hodně a pořád bez výsledku, komu by se chtělo takhle pokračovat a vést to do nikam? Nikomu.
...Forever... Sbohem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evil Industries Evil Industries | Web | 24. října 2010 v 20:11 | Reagovat

sama jsi mi to kdysi psala.. "skonči to.." "nemá to cenu.. nikam to nevede.." a nyní jsi ve stejné situaci, ve které jsem byla já.. ale já neposlouchala a pak jsem se z toho musela lízat sama.. ano.. bylo to kurevsky těžký, ale stálo to za tu svobodu, kterou prožívám teď.. nic nevymizí úplně.. ale nejspíše bude nejlepší si najít přednější prioritu.. a když žádná není, tak si jí složit z maličkostí.. jako skládačku.. jinak se z toho začarovaného kruhu nedostaneš.. nepokračovat.. já pokračovala dost dlouho bezvýsledně.. a nakonec mi zůstali jen oči pro pláč, deprese a nervy v háji.. když jsem se z toho jakž takž dostávala, postupně bylo jen líp.. jen jsem se řídila tvou radou.. tak je na čase, abys jí použila také.. pa :-)

2 Nany Nany | Web | 1. listopadu 2010 v 0:28 | Reagovat

:(( Ježiš..! Proč nevim co psát?
Nějak se z toho vyhrabeš, uvidíš!!
...i když z lásky se moc vyhrabat nedá.
Ale taky se říká, čas je nejlepší léčitel
Ale k čemu to je když láska se nedá vyléčit.
Protiřečím si tady, protože nevím jak jinak vysvětlit...

Tak už jen snad, myslím na tebe, aby ti bylo fajn, protože mně by se taky líbilo, kdyby na mě někdo myslel aby mi bylo fajn, tak snad ti bude fajn...
:))!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama